воскресенье, 5 марта 2017 г.

«Фіалка» Йоган Вольфганг Гете Павловська Анастасія, Грачова Вероніка та Кияшко Дмитро. Український переклад вчителя німецької мови Оксимець А.С.

1 комментарий:

 1. Доброго дня, шановні колеги, учні, батьки !
  У всі часи учні з задоволенням брали участь в інтелектуальних змаганнях. З 1976 року в Україні започатковано проведення змагань КРОКС. Останніми роками робляться спроби проведення інтернет ігор. 10 вересня на блозі kroks-rodyna.blogspot.com стартує 2-га Інтернет гра «КРОКС – родина , відкритий чемпіонат КРОКС Селидівської гімназії Донецької області». КРОКС командна гра і у інтернет варіанти склад команди нічим не обмежується. Сформувався певний перелік конкурсів : кросворд-заявка, кросворд – розв’язати, кросворд – скласти, окомір, пантоміма ( подіб-ний до гри «крокодил»), музика – асоціації, мистецтво – асоціації, школа, спорт, Україна, країна Європи, сюрприз, поети. Розглядаються технічні можливості для включення у програму й спортив-них конкурсів.
  Щоб скласти своє уявлення про гру , ви можете завітати на блог kroks-rodyna.blogspot.com
  Проведення інтернет ігор підходить для змагань на рівні району, міста, області. На рівні класу чи школи більш підходить варіант очної гри.
  Контактна інформація kfylfhm@i.ua З повагою Є. Татаринов

  ОтветитьУдалить